Een tot nu toe nog onbekende Fransman is oudejaarsnacht ernstig gewond geraakt na een sprong uit een bovenwoning aan de Nieuwe Boteringestraat in Groningen.
In de woning was een feestje aan de gang waarbij paddo’s zouden zijn gebruikt. Volgens aanwezigen had de man aangekondigd te zullen springen waarna hij de daad bij het woord zou hebben gevoegd. Hij belandde acht meter lager op een platdak.
De politie stelt een onderzoek in.[google-map-v3 width=”640″ height=”350″ zoom=”15″ maptype=”roadmap” mapalign=”center” directionhint=”false” language=”default” poweredby=”false” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”Nieuwe Boteringestraat{}1-default.png” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]
Bron: Politie Groningen
Foto: FocusGroningen