GGD Groningen breidt de testcapaciteit uit met twee nieuwe locaties in de stad en een heropening van een locatie in Veendam. In Stadskanaal verhuist de testlocatie. Met deze aanpassingen komt GGD Groningen tegemoet aan de grote vraag naar testmogelijkheden.
Capaciteit
Op dit moment kan de GGD per dag 3.600 testen afnemen. Door de uitbreiding gaat de capaciteit begin december omhoog naar ruim 4.000 testen per dag. Met de heropening van de locatie in Veendam in de loop van december en het opschalen van bestaande testlocaties kan de capaciteit in december naar 5.000 testen per dag.
Stad Groningen
In Groningen komen er twee testlocaties bij, verspreid over de stad. Hiermee biedt de GGD ook een alternatief voor de testlocatie aan de Europaweg, die door verkeersmaatregelen soms lastiger bereikbaar is.
De testlocatie aan de Neutronstraat 1 opent op 3 december a.s. De testlocatie aan het Damsterplein 2 opent op 7 december a.s.
Adressen en openingstijden van alle testlocaties zijn te vinden op de website van GGD Groningen.
Foto: robcartorres – stock.adobe.com