Morgen, zaterdag 27 december, rijden we uit voorzorg een aangepaste dienstregeling vanwege de verwachte sneeuw in een groot deel van het land. NS en ProRail hebben dit besloten op basis van de weersverwachting van onafhankelijke weerbureaus voor de komende 24 uur. Door deze aanpassing is er meer ruimte in de dienstregeling om eventuele verstoringen als gevolg van de sneeuw op te vangen.
Wat betekent dit voor u?
Tijdens deze aangepaste dienstregeling rijden de treinen op veel trajecten in halfuurdiensten in plaats van kwartierdiensten. Het kan hierdoor drukker worden, uw reis kan langer duren en op sommige trajecten moet u extra overstappen.
Ga goed geïnformeerd op reis!
Ondanks de inzet van de aangepaste dienstregeling kunnen zich nog steeds verstoringen voordoen. De NS Reisplanner wordt in de avonduren bijgewerkt. Wij adviseren u om later vanavond of morgen kort voor vertrek uw reis te plannen op ns.nl.
Foto: Siebrand Wiegman
Pingback: “Alles beter dan waar ik vandaan kom” | Karin Smalbil